Aktualności

OSP W LASKACH GRA RAZEM Z WOŚP!!!

Już tą niedzielę 29 stycznia 31. finał WOŚP!

Z tej okazji otwieramy drzwi naszej jednostki i wystawiany dla Was samochody!

 
W godzinach 12-19 w naszej jednostce odbędzie się dzień otwarty. Będzie można zwiedzić miejsca w naszej strażnicy, które są niedostępne na co dzień, usiąść w wozie strażackim czy upiec kiełbaskę na ognisku podczas miłej rozmowy ze strażakiem 😉
 
O godzinie 16:30 Sołectwo Laski rozstawi wielki ekran, na którym zostanie wyświetlona bajka „Szybcy i śnieżni” z polskim dubbingiem, a niezawodne Koło Gospodyń Wiejskich w Laskach zapewni pyszne pączki.
 
W Centrum Kultury Izabelin od godziny 13:50 do 19:30 odbywać się będą aukcje w tym trzy zaproponowane przez nas:
– wjazd podnośnikiem SCH-23 na wysokość 25m
– przejazd quadem po terenie Kampinoski Park Narodowy
– przejazd dowolnym samochodem naszej jednostki
 
LICYTACJE OSP W LASKACH  W CENTRUM KULTURY IZABELIN
W GODZINACH 18:15 – 18:30
 
 
Nie możemy już się doczekać i liczymy na Wasze liczne przybycie! 😊